Tıkanıklık açma

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işleminde çoğu firma kamera sisteminin yüksek maliyetli olmasından ötürü eski yöntemlerle kırarak tıkanıklık açmaya çalışıyor. Rota Tesisat olarak günümüz son teknoloji sistemlerini kullanarak evimizde iş yerimizde olan tıkanıklık açma işlemlerini kırmadan tıkanıklık açmahizmeti sunmaktayız. Tıkanıklık açma işlemi tıkanıklık açamayan ustalar evinizde çökme var, hattın değişmesi gerekiyor diyerek bütün tesisatınız değiştirmek isteyecektir. Tıkanıklık açma işleminde en faktörlü işlem kullanılan kameralı robotlu tıkanıklık açma cihazıdır. Bu cihazlar tıkanıklık açma işlemini noktasal olarak tıkanıklık açar. Rota Tesisat olarak profesyonel ekiplerimiz ile İstanbul un her ilçesine fiyat ayırt etmeksizin mobil servisimiz vardır. Avrupa ve Anadolu yakasında Rota Tesisat şubeleri mevcuttur. Kullanmakta olduğumuz banyo, mutfak, tuvalet ve lavabolarda atık su borularında tıkanma meydana geldiği zaman kameralı robotla kırmadan tıkanıklık açma işlemi yapılır. Tıkanan pimaş açıldıktan sonra kamera ile görüntüleme yapılarak tıkanıklık açma işlemi yapılır.

 

Pis Su Gideri Açma

Pis su gideri evimizde iş yerimizde yollarda okullarda ve hastanelerde kullanım olduğumuz temiz suyun logara giden kısmına denir. Mutfak veya bulaşık makinesinin attığı suların ayrıştıramadığı cisimler pis su gideri hattında donarak kaldığı görülür. Pis su gideri açma kameralı robot cihazyardımı ile kırmadan tıkalı olan bölgeyi açmaktadır. Pis su gideri açma işlemi yapıldıktan sonra kameralı sistemle görüntüleme yapılarak profesyonel çözüm sunmaktayız Rota tesisat güvencesiyle.

 

Pimaş Açma

Pimaş açma işleminde çoğu şahıs firmaları robot ve kamera cihazlarının maliyetli olduğundan ötürü eski yöntemlerle kırarak delerek susta kullanarak pimaş açmaya çalışıyor. Rota Tesisat olarak robot ve kamera sistemlerini kullanarak evimizde iş yerimizde olan tıkalı olan boruları pimaş açma işlemlerini kırmadan pimaş açma hizmeti sunmaktayız. pimaş açmayı robot ve kamera kullanmayan ustalar evinizde çökme var, hattın değişmesi gerekiyor diyerek bütün tesisatınız değiştirmek isteyecektir. pimaş açma işleminde en faktörlü işlem kullanılan kameralı robot pimaş açma cihazıdır bu cihazlar pimaş açma noktasal olarak tespit eder. Rota Tesisat olarak profesyonel ekiplerimiz ile İstanbul un her ilçesine fiyat farksız mobil servisimiz vardır. Avrupa ve Anadolu yakasında Rota Tesisat şubeleri mevcuttur. Kullanmakta olduğumuz banyo, mutfak, tuvalet ve lavabolarda atık su borularında tıkanma meydana geldiği zaman kameralı robotla kırmadan pimaş açma işlemi yapılır. Tıkanan pimaş açma yapıldıktan  sonra kamera ile görüntüleme yapılarak pimaş açma işlemi yapılır. Pimaş açma işlemi profesyonellik isteyen bir hizmettir. Rota Tesisat güvencesiyle.

 

 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı olduğu zaman tuvalet taşmaları, pis kokuları ve zaman zaman alt kata akma su kaçağı meydana gelmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi için son sistem kameralı robot cihaz ile kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapılır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra kameralı cihaz ile tıkalı olan tuvalet hattı görüntülenerek hattın içinde tıkanmaya sebep olan cisim madde tespit edilir Rota Tesisat olarak profesyonel çözüm sunmaktayız.

 

 

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet tıkanıklığı olduğu zaman klozetin pis su ile taştığı ve pis koku meydana gelir hatta bazı zamanlarda da klozet tıkanıklığı olduğunda banyo ve wc bölümü kullanmaya bile yaklaşamaz hale gelmektedir.  klozet tıkanıklığı açma işlemi robot ve papur cihazı yardımı ile klozet tıkanıklığı açma işlemi yapılır. Klozet tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra kamera ile görüntüleme yapılarak klozet eski kullanım haline getirilir. Rota Tesisat güvencesiyle profesyonel çözüm sunmaktayız.