Su kaçağı

Su Kaçağı

Su kaçağı bulma işleminde çoğu firma kamera sisteminin maliyetinin yüksek olmasından ötürü eski yöntemlerle kırarak bardak ile dinleyerek su kaçağı bulmaya çalışıyor. Rota Tesisat olarak günümüz son teknoloji sistemlerini kullanarak evimizde iş yerimizde olan su kaçağı işlemlerini kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti sunmaktayız. Su kaçağını bulamayan ustalar evinizde birden çok su kaçağı var diyerek bütün tesisatınız değiştirmek isteyecektir. Su kaçağı bulma işleminde en faktörlü işlem kullanılan kameralı ve akustik dinleme cihazıdır bu cihazlar su kaçağını noktasal olarak tespit eder. Rota Tesisat olarak profesyonel ekiplerimiz ile İstanbul un her ilçesine mobil servisimiz vardır. Avrupa ve Anadolu yakasında Rota Tesisat şubeleri mevcuttur.

 

Su Kaçağı bulma

Evinizde iş yerinizde su kaçağı varsa ilk önce su giriş vananızı kapatmalısınız. Profesyonel ekibimiz ile su kaçağı bulma işlemini evinizde duvar veya fayans kırmadan su kaçağı bulma işlemini noktasal olarak tespit ediyoruz. En uygun fiyat garantisiyle hızlı ve profesyonel çözümler sunmaktayız Rota tesisat güvencesiyle.

Görüntülü Su Kaçağı Tespiti

Görüntülü kamera ile su kaçağı tespiti banyo wc mutfak bölümlerinde daha çok atık su tesisatlarında kullanmayı tercih ettiğimiz görüntülü su kaçağı tespit cihazı ile bölgesel olarak sorunu tespit edip su kaçağına sebep olan yer belirnerek onarımı için profesyonel çözümler sunmaktayız Rota tesisat güvencesiyle.

 

Su Kaçağı Tespiti

Profesyonel ekiplerimiz ile istanbul’un her ilçesine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Evimi kırdırmam diyorsanız Dairemizde iş yerimizde oluşan nem, su sızıntısı, kabarma, su kaçağını termal kamera ve akustik dinleme cihazları ile noktasal su kaçağı olarak tespit ediyoruz. 1 seramik kırılarak evimizde oluşabilecek su kaçağını en uygun fiyatla onarım işlemini yapıyoruz. Yaptığımız onarımlara 1 yıl boyunca Rota tesisat güvencesiyle garanti vermekteyiz.

 

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Rota tesisat olarak su kaçağını noktasal olarak tespit ediyoruz. Noktasal su kaçağı tespiti sismik akustik dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Noktasal su kaçağı tespiti 1 seramik kırılarak tespit edilmektedir. Rota tesisat olarak profesyonel ekiplerimiz ile size garantili ve titiz hizmet sunmaktayız.

 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti Gün geçtikçe tesisat işi yapan firmalar artıyor yapılan işçilik ve kullanılan malzemenin kalitesizliği borunun çatlaması ve su kaçağı yapmasına sebep oluyor. Kırmadan su kaçağı tespiti sonteknoloji cihazlarla Rota Tesisat profesyonel ekibi ve kameralı cihazları ile kırmadan su kaçağı tespitini garantili hizmet sunmaktadır.

 

Dinleme Cihazı ile Su Kaçağı Tespiti

Rota tesisat firması olarak teknoloji ile birlikte çalışmaktayız. Dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti sismik akustik dinleme cihazları kullanılarak su kaçağı olan bölge dinleme yapılarak taranmaktadır. Dinleme cihazı ile su kaçağı yapılarak su kaçağı olan bölge profesyonel ekiplerimiz tarafından noktasal olarak tespit edilmektedir. En uygun fiyat garantisi ile onarım işlemine 1 yıl garantili hizmet sunmaktayız.

 

Mutfak Su Kaçağı Tespiti

Mutfakta oluşan nemlenme kabarma veya alt daireye akan su olduğu zaman mutfak su kaçağı olduğunun belirtisidir. Mutfakta oluşan su kaçağı için kamera ve dinleme cihazları ile noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız dilerseniz en uygun fiyat ile 1 yıl garantili onarım hizmeti vermekteyiz.

 

Banyo  Su Kaçağı Tespiti

Banyoda oluşan kabarmalar alt komşuya akan sular artık kabus değil. Rota Tesisat kameralı ve akustik cihazlarla kırmadan banyo su kaçağı tespiti yaparak arızalı olan bölge belirlenir dilerseniz en uygun fiyatla 1 yıl garantili onarım yapmaktayız.

 

Parke Altı Su Kaçağı Tespiti

Parke altı su kaçağı olduğu zaman duvarlarda ve parkelerde kabarma meydana gelir su kaçağı tespiti yapmak için termal kamera akustik dinleme cihazı ve test pompaları ile su kaçağı olan bölge belirlenerek parke sökümü yapılır parke altı su kaçağı tespiti yapılarak Rota tesisat güvencesiyle profesyonel çözüm sunmaktayız.